Kayseri Billboard Reklamları

Kayseri Açık hava Billboard Reklamı mı arıyorsunuz? Rems Ajans, Kayseri’nin önde gelen Açık Hava Reklam şirketlerinden biridir. Kayseri Açık Hava Reklamları ile müşterilerimizin pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Kayseri Billboard
Rems Ajans

Kayseri Billboard Açık Hava Reklamı

Kayseri billboard reklamları popülarite olarak en etkili ve akılda kalıcılık etkisi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği açık hava reklam çalışmalarımız arasında ilk sıralarda olan bir reklam türüdür.

Billboard reklam çalışmasının en büyük avantajlarından birisi ise Kayseri’nin yoğun trafiği içerisinde yaya ve sürücülere aynı anda ulaşabilmesi. Stratejik noktalarda bulunan billboard reklam panolarımız doğru tasarım ve planlanmış reklam çalışmalarımız ile en yüksek düzeyde kitleye erişim sağlamaktadır.

Billboard reklamlar sayesinde istediğimiz boyutlarda istediğimiz mesajları müşterilerimize iletebiliriz.

Açık Hava Reklamı Nedir

Kayseri Açık hava reklamı, etkili ve hedefe hitap eden reklam olarak tanımlanabilir. Açık hava reklamı, genellikle dış ortamda olan kamuya yönelik reklamlar tarafından sunulmaktadır. Bu reklamlar, gövde ve yüzeye yansıyan tabelalar, brand’lar ve promosyonlar gibi farklı çeşitleriyle karşımıza çıkar. Açık hava reklamının içerisinde araç üstü reklamlar ve çoklu reklam panoları da mevcuttur.

Açık hava reklamının temel amacı, yüksek hacimli mekanlarda kişileri hedefleyerek, onların ürün veya hizmetler hakkında düşünmesini sağlamaktır. Bu tür bir reklam, çok sayıda insanın mekana ulaşabileceği merkezlerde daha etkili olur. Örneğin, ticari alanlarda, üniversitelerde, havaalanlarında veya kamuya açık mekanlarda büyük etkiye sahiptir.

Kayseri Açık hava reklamları, değişik türlerde sunulabilir. Örneğin, afişler, billboardlar, otobüs içi ve dışı reklamlar, duvar dip resimleri, kağıt döşemeler, yan hava reklamları, çevre duyarlı reklamlar, şerit reklamlar, arabalar ve sarkıt reklamlar gibi. Bu tür reklamlar, marka bilinirliği ve tanıtımını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda hedeflerine ulaşmalarını sağlar.

Kayseri Açık hava reklamı, hedef kitleye ulaşmak için etkili bir araçtır. Günümüzde, çoğu kamu ajansı, özel marka ajansları ve dijital medya şirketleri, açık hava reklamlarını kullanarak hedef kitleye doğrudan ulaşmaya çalışıyor. Bu reklamlar, stratejik yerlerde yerleştirildiğinde, hedef kitleye hitap edebilir. Açık hava reklamlarının hedef kitlelerinden elde edilen başarı oranları, diğer reklamların başarı oranlarından çok daha yüksektir.

Tüm bu faydalarının yanında, açık hava reklamlarının kullanımından kaynaklanan bazı dezavantajlar da mevcuttur. Örneğin, bu tür reklamlar çevreye uyumlu olmaları gereken büyük formatlı reklam panolarını gerektirdiğinden, çevresel olarak zararlı olabilir. Ayrıca, bu tür reklamların kullanımından kaynaklanan maliyetler de yüksek olabilir.

Açık hava reklamı, hedef kitleleri hedefleyerek, dış mekanlarda veya daha küçük mekanlarda etkili bir biçimde reklam vermeyi mümkün kılar. Bir markayı daha fazla insana tanıtmak ve reklam hedeflenen kitleye daha hızlı ulaşmak isteniyorsa, açık hava reklamlarının etkili bir şekilde kullanılması gerekir. Bu tür reklamların kullanımından kaynaklanan bazı dezavantajlara rağmen, açık hava reklamları çok sayıda markanın başarısını artırmak için kullanılan etkili bir araçtır.

Kayseri Billboard Reklam Fiyatları

Kayseri billboard fiyatları lokasyon ve billboard boyutlarına göre, bulundukları şehir merkezine göre değişkenlik göstermektedir. Kayseri nüfus yönünden zengin bir şehir olduğundan dolayı küçük ve büyük olarak firmalarımız billboard reklamlarını tercih etmektedirler. Firmaların tanıtımlarını yaptırmadan önce ilk merak ettikleri kayseri billboard kiralama fiyatlarıdır. Elbette billboard kiralama bedelleri sizin seçmiş olduğunuz hedef nokta, kiralama yapacağnız yayın süresi ve kiralama yapacağınız billboard panosunun büyüklüğüne göre değişmektedir.

Billboard kiralama fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında baskı fiyatları gelmektedir. Billboard reklam mecraları haftalık ve aylık olarak kiralanabilmektedir.  Kiralama fiyatları dalgalanma gösterebilmekte ve alanın istenilen yoğunluğu bu durumda etken olabilmektedir.

Kayseri billboard fiyatları lokasyon ve billboard boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Billboard fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan birisi de baskı maliyetdir. Billboard görsel malzemelerinin kaliteli olması için baskıların profesyonel matbaalarından birinde yapılması şarttır.

kayseri billboard reklamı
kayseri billboard reklamı

Billboard Nasıl Kiralanır?

Kayseri içerisinde firmamıza ait olmayan şehir merkezinin farklı noktalarında konuşlandırılmış billboard reklam alanlarına ilgili kurum üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Fakat burada sormanız gereken soru nasıl bir planlama ve kiralama çalışması yaparım ? Asıl aklınızı karıştıracak durumlardan birisidir. Firmamız bu nokta da devreye girmekte olup, gelişi güzel yapacağınız kiralama işlemleri yerine firmanıza oluşturabileceğiniz fazla maliyeti minimize ederek, markanızı en iyi şekilde tanıtabileceğiniz birlikte çalışacağımız programız ile birlikte sizlere destek olmaktayız.

Kayseri içerisinde firmamıza ait olmayan kiralama şirketleri de bulunmaktadır. Kayseri’nin en büyük açık hava reklamcısı Rems Ajans bu konuda yardımınıza koşuyor. Şehrin istediğiniz noktasında sizlere açık hava reklam çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bu nokta da devreye girmekte olup, gelişi güzel yapacağınız kiralama işlemleri yerine firmanıza oluşturabileceğiniz fazla maliyeti minimize ederek, markanızı en iyi şekilde tanıtabileceğiniz birlikte çalışacağımız programız ile birlikte sizlere destek olmaktayız.

Billboard Ölçüleri Nelerdir?

Billboard reklam panosu 340 cm en ve 190 cm boy ölçülerinin standart olarak kabul edilmiştir. Ancak panonun bulunduğu konuma göre birtakım değişiklikler olabilir. Yani farklı billboard boyutlarıyla karşılaşmak mümkün.

Billboard tasarımlarınız baskıya verilemeden önce tasarımınızın ebatlarının pano ile uyumlu olup olmadığı kesinlikle kontrol edilmeli. Zamanı ve kaynakları verimli kullanmak adına işe billboard ölçülerini netleştirerek başlamak en doğrusu olacaktır.

Billboard Tasarımlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Araba kullanırken ya da yürürken binlerce billboard (açık hava reklamı) ile karşı karşıya geliyoruz. Peki bunlardan kaç tanesi ilgimizi çekmeyi başarıyor? Kayseri Billboard reklamı veren binlerce firma arasında kaybolmamak ve billboard reklamı için ayırdığınız bütçenin boşa gitmesinin önüne geçmek için birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Billboard Reklamı Nasıl Verebilirim?

Her ne kadar Kayseri Billboard Reklam verme süreci tasarımdan baskıya, yer seçimi derken zahmetli bir süreç gibi görünsede kurumsal ve kendini ispatlamış firmayla çalışarak bu sıkıntıların hiçbirini yaşamanıza gerek yok.

Rems Ajans Kayseri çapında araç ve yaya trafiğinin fazla oldığu reklam noktalarıyla müşterilerine sürecin en başından sonuna kadar profesyonel bir hizmet sunuyor. Siz de billboard reklam verme sürecini zahmetsiz bir şekilde yönetmek istiyorsanız bize ulaşın, neler yapabileceğimizi hep birlikte konuşalım!

Açık Hava Reklam Hizmetlerimiz

Diğer açık hava hizmetlerimize göz atın.