Araç Giydirme

Kayseri Araç Giydirme’mi arıyorsunuz? Rems Ajans, Kayseri’nin önde gelen Araç Giydirme şirketlerinden biridir. Kayseri Araç Giydirme ile müşterilerimizin pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz İletişime Geç

Kreatif Düşünür, Farklı Olmayı Sever, Geleceğe Taşır.

Rems Ajans

Kayseri Araç Giydirme

Kayseri Araç Giydirme, hizmeti reklamcılık sektöründe neredeyse en çok uzmanlık gerektiren işlerden sadece birisidir. Hem tasarım aşaması, hem de uygulama aşaması profesyonellik gerektirir. Yapılan tasarım ile aracın modeli, ölçüleri uyumlu olması gerekir. Sıkıntı yaşanmaması için bu sorunların daha tasarım aşamasındayken düşünülüp önüne geçilmesi gerekmektedir.

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe “Araç Giydirme ( Araç Kaplama )” ismi verilir. Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında ise “Araç Üstü Reklam Kaplama” denilir.

Kayseri Araç giydirme; açık hava reklamcılığında hedeflere ulaşmada en önemli kanallardan biridir. Araç kaplama, bir araç için görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logoları ve ürün görselleri size özel hazırlanan tasarımlarla işletmeniz için fark yaratır. Araç genelinde bölgesel ya da tamamı olacak şekilde uygulanabilir. Kayseri araç giydirmeKayseri araç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Dijital Baskılı Araç Giydirme

Dijital baskılı araç giydirmelerimiz ile araçlarınız hareketli bir billboard ekranına dönüşmektedir. Bu sayede markanızın bilinirliği artar ve yollarda binlerce etkileşim daha almaktadır.

Düşük Maliyetler ve Maksimum Marka Bilinirliği

Kayseri Araç giydirme diğer reklam mecralarına göre en ekonomik reklam yöntemlerinden biridir. Tek seferlik bir tasarım ve araç giydirme maliyetine, yıllarca çalışan bir reklam panosu alabilirsiniz. Normalde piyasada bulunan billboardlarda aylık ücretlendirme ile reklamlar yayınlanmaktadır. Ancak araç kaplamanın düzenli bakımı ile bu yıl 5 yıla kadar uzayabilmektedir. İşletmenizde etkili reklam uygulamaları veya pazarlama araçları ile her gün yüzlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Araç Nasıl Giydirilir?

Araç giydirme aşamaları şunlardır;

  1. İlk adım olarak araç kaplaması yapılacak aracın modelinin birebir oranlarda ölçüsü alınmalıdır. Bu ölçü alma işlemi bittikten sonra aracın fotoğrafları çekilerek birebir olacak şekilde dijital ortama aktarılır.
  2. Araç ölçülendirme işlemi dijital ortamda tamamlanır. Bu ölçülendirme işlemine uygun olarak grafik tasarım dijital ortamda tamamlanır. Müşterimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda dijital ortamda hazırlanan araç kaplama işlemi sunumu yapılır. Müşteri onayından sonra uygulamaya geçilir.
  3. Uygulama işlemi kendi özel araç giydirme merkezimizde yapılmaktadır. Kaplanacak araç için kullanılan cast folyo baskı yapıldıktan sonra 24 saat boyunca araç giydirme merkezimizde ortamda bulundurularak ortama uyum sağlaması amaçlanmaktadır. Daha sonra profesyonel araç giydirme ekibimiz ile bir gün içinde araç kaplama işlemini tamamlamaktayız.

Arabanızı Nasıl Giydirmek İstersiniz?

3 çeşit araç giydirme işlemi bulunmaktadır. Bunlar;

Komple Araç Kaplama

Komple Araç Kaplama; aracın her parçasının kaplandığı ve oluşturulduğu bir süreçtir. O zaman genel kural olarak aracın rengi yenilenecek ve gerekirse araca yapıştırılacak firma logosu, firma adı vb. kesilerek film üzerine yapıştırılacaktır. Komple araç boyama araçtan tüm aksesuarları çıkarır ve aracı en ince noktasına kadar parlatır.

Logolu Araç Giydirme

Logolu araç giydirme uygulamaları genellikle bölgesel olarak uygulanmaktadır. Sağ ve sol kapı alanlarında müşteri isteğine göre firma renkleri, telefon numaraları ve web siteleri ile folyo kesilir. Sadelik ve araç reklamını bir arada kullanmak istiyorsanız logolu araç giydirme uygulamasının kullanım kolaylığı ön plandadır.

Filo Araç Giydirme ve Kaplama

Filonuza neden araç giydirmelisiniz? İşiniz ve markanız hakkında farkındalık yaratmak, herhangi bir işletme için en önemli şeylerden biridir. Filo araçlarınızı markalaşma ve promosyon uygulamaları ile donatmak marka bilinirliğini en üst noktalara taşımanıza yardımcı olabilir.

Kayseri Arac Giydirme
Kayseri Araç Giydirme
Sıradanlığın Fazlasını Sunuyoruz.

İşletmenizde sosyal medyanın rolünü yeniden hayal edin

Analiz

Rakiplerinizin verilerini analiz edip, analizlerimiz neticesinde işinize en çok yarayacak olan dijital pazarlama yol haritasını çıkartıyoruz.

İş Başı

Yol haritası Rems Ajans'ın dijital pazarlamacılarına ulaşıyor. Uzmanlarımız çıkardığımz yol haritasını bir bir markanız için uyguluyor.

Kontrol

Her aşamamızda sizlerle iletişim halinde oluyoruz. Bundan dolayı da sizlerle beraber kontrol sağlamış oluyoruz.

Detaylı Rapor

Markanız için sizlere düzenli bir şekilde rapor sunuyoruz. Sizlerde bizlerle iletişime geçip öğrenebiliyorsunuz.