Facebook Reklam Yönetimi

Kayseri Facebook Reklamı mı arıyorsunuz? Rems Ajans, Kayseri’nin önde gelen Facebook Reklam şirketlerinden biridir. Kayseri Facebook Reklamları ile müşterilerimizin pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz İletişime Geç

Kreatif Düşünür, Farklı Olmayı Sever, Geleceğe Taşır.

Rems Ajans

Kayseri Facebook Reklam Yönetimi

Kayseri Facebook reklamları profesyonel olarak kullanıldığında oldukça etkili bir mecra haline gelmektedir. Facebook’da ister görsel yolla, isterseniz video gibi olan içeriklerinizin reklamını verebilirsiniz. Rems Ajans olarak 2018 yılından itibaren 100’lerce markanın Instagram reklamlarını yaparak marka bilinirliklerini ve satışlarını katlamayı başardık. Dijital platform denilince akla ilk gelen platformlar Facebook, markaların ürünlerini pazarlayabilmesi için oldukça değerli olan bir reklam platformu.

Neden Facebook Reklamları ?

Kayseri Facebook reklamları ürün ve hizmetlerinizin potansiyel müşterilerini kolaylıkla hedefleme imkanı sağlamaktadır. Bu duruma örnek vermek gerekirse; sıradan bir çarşıda faaliyet gösterdiğinizi düşünelim, her gün işletmenizin ürün ve hizmetlerine ilgi duyan binlerce kişi tarafından ziyaret edildiğini düşünelim. Bu durum işletmeniz için kazançlı olmaz mıydı?

Facebook reklamları, reklam verenlere az maliyetle doğru kitleye ulaşmalarında birçok hedefleme seçeneği sunmaktadır.

Benzer hedef kitleler sayesinde, web sitenizin belirli sayfalarını ziyaret etmiş, belli süre kalmış kişilere ulaşmanıza, Özel hedef kitleler ile, müşterilerinizin mail adreslerini ekleyerek, mail hesabını kullanan kullanıcılarına kampanya düzenleyebilirsiniz.

Marka bilinirliğini artırmak için önemli

Facebook üzerinden reklam vermek, geniş kitlelere ulaşmamızı sağladığı için önemli. Farklı tarzda hedefleme yaparak, Facebook’un kullanıcılarının olduğu veri tabanında yer alan size en uygun müşterine profiline ulaşım sağlayabilirsiniz. Organik içeriklerinizin yanı sıra reklam kampanyaları oluşturup markanızı tanıtacak reklamlar çıkabilirsiniz. Böylece insanların sizin ile ilgili daha fazla içeriği görmelerini sağlayabileceksiniz.

Facebook Reklamları Yönetiminde Neden Rems Ajans?

  • Stratejinin oluşturulması ve hayata geçirilmesi aşamasında tecrübeli ekibimiz ile firmanızın Facebook reklamlarını titizlikle yürütüyoruz.
  • Sosyal medya danışmanlığı ekibimizin edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda sizlerin reklamlarını en iyi şekilde analiz ederek sektörünüzün ihtiyaçlarına göre optimize ediyoruz.
  • Hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ederek reklam görsellerini hazırlayarak kampanyalarınızı oluşturuyoruz.
  • Potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için demografik yapıyı önemseyerek kampanyaları optimize ediyoruz.
  • Reklam kampanyalarını etkin bir şekilde yöneterek web site trafiği, ziyaretçi dönüşüm ve tıklama oranlarını takip ederek reklam maliyetlerinizi aktif olarak yönetiyoruz.
  • Sektörünüzü, potansiyel müşterilerinizi ve hedef kitlenizi dikkate alarak kurguladığımız reklam stratejileriyle reklam alaka düzeyinizi arttırarak reklam ücretlerinizi düşürüyoruz.

Facebook ReklamlariFacebook Reklam Modelleri

Facebook reklamları ile istenen başarının yakalanabilmesi çalıştığınız reklam ajansının uzmanlığına bağlıdır, Rems Ajans 2018 yılından itibaren yaklaşık 100’den fazla markaya hala hizmet vermektedir. Bu nedenle işin uzmanı olan bir ekip ile çalışmanız çok önemlidir. Firmamız bünyesinde çalışan bütün personellerimiz alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Firmanız ve markanız ile ilgili en doğru analizleri gerçekleştirirler. Bu analizlerin sonucunda hedef kitlenize en uygun Facebook reklam modeli ele alınır. Adından sıkça bahsettiğimiz Facebook reklam modelleri şunlardır:

Marka Bilinirliğinizi Artırmak

Yılda 6 kat ve üzeri büyüme sağlayan bu reklam modeli ile istatistiksel sonuçlar elde edilmektedir. İşletmenizden ürün satın alan müşterilerle sürekli iletişim halinde olmanız bu oranı artırıyor. Görsel kullanımın öne çıktığı marka algısı modellerinde, akılda kalma amaçlanır.

Dinamik Reklam Modeli

Halihazırda satın alma işlemi gerçekleştirmiş kullanıcılara daha fazla ürün veya hizmet satmak amacıyla otomatik olarak gösterilen reklam türüne dinamik reklam denir. Bu reklam, benzer ürünleri göstererek daha zengin bir reklam oluşturmanıza olanak tanır.

Sayfa Etkileşim Modeli

Yeni bir kitleyle iletişim kurmanın bir yolu. En iyi şekilde müşteri analizi yapıyor, popüler reklamlar ve içerikler hazırlıyoruz. Müşteri veri tabanı oluşturulurken elde edilen veriler en doğru sonuçları verecek şekilde işlenir ve doğal sonuçlar elde edilir.

Sıradanlığın Fazlasını Sunuyoruz.

İşletmenizde sosyal medyanın rolünü yeniden hayal edin

Analiz

Rakiplerinizin verilerini analiz edip, analizlerimiz neticesinde işinize en çok yarayacak olan dijital pazarlama yol haritasını çıkartıyoruz.

İş Başı

Yol haritası Rems Ajans'ın dijital pazarlamacılarına ulaşıyor. Uzmanlarımız çıkardığımz yol haritasını bir bir markanız için uyguluyor.

Kontrol

Her aşamamızda sizlerle iletişim halinde oluyoruz. Bundan dolayı da sizlerle beraber kontrol sağlamış oluyoruz.

Detaylı Rapor

Markanız için sizlere düzenli bir şekilde rapor sunuyoruz. Sizlerde bizlerle iletişime geçip öğrenebiliyorsunuz.